Úvod > E-půjčovna Lipno

Anketa

Do kterého dopravního prostředku byste byli ochotni investovat?

21%
19%
46%
7%
7%
Hlasovat

E-půjčovna Lipno

Půjčovna elektrokol a elektroskútrů v Lipně nad Vltavou zahájila v květnu již druhou sezonu. Návštěvníkům je k dispozici více než 20 elektrokol a 4 elektroskútry, pro které byly připraveny doporučené trasy s tipy na výlety v okolí lipenské přehrady.

Využijte naši nabídku pro zákazníky E.ONu a získejte slevu na zapůjčení e-kol nebo e-skútru!

Po předložení voucheru, který si stáhnete zde, získáte 30% slevu na zapůjčení elektroskútru a 10% slevu na zapůjčení elektrokola.

Při zapůjčení e-kola nebo e-skútru obdržíte také brožurku s mapkou a informacemi o zajímavých místech v blízkém okolí. Se skútry se můžete vydat např. do Vyššího Brodu, Frymburku nebo Frýdavy  a s elektrokoly na nejvýše položenou zříceninu v Čechách, Vítkův Hrádek.

Pro případ, že byste si váš výlet prodloužili a baterie se vám vybila, můžete zapůjčená e-kol a e-skútry dobít v hotelu Fontánav Hrdoňově nebo hotelu Relax v Dolní Vltavici.

Podívejte se na video z E-Půjčovny Lipno


Upozornění: Sezóna 2015 již byla ukončena. E-půjčovny se otevřou opět na jaře 2016!

 

Lipenská elektropůjčovna je vybavena také dobíjecí stanicí. Na centrálním parkovišti tak snadno dobijete i elektromobily. Novinkou pro letošní rok je také zařízení ChargeBox, ve kterém si zdarma můžete v kempu Modřín dobít mobilní telefony nebo třeba fotoaparáty.

 

 

Obchod

O webu

Weby E.ON

Užitečné odkazy© E.ON Česká republika, s.r.o. 2015