Uoga Uoga Čisticí gel Flow s extraktem z kdoule BIO (100 ml) - s kyselinou hyaluronovou a beta-glukany Uoga Uoga

Uoga Uoga Čisticí gel Flow s extraktem z kdoule BIO (100 ml) - s kyselinou hyaluronovou a beta-glukany

Levný a kvalitní produkt Uoga Uoga Čisticí gel Flow s extraktem z kdoule BIO (100 ml) - s kyselinou hyaluronovou a beta-glukany od značky za výhodnou cenu 499 Kč. Zobrazit celý popis

Dostupnost: 

Skladem > 5 ks

499 Kč
vč. DPH
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Vaše oblíbené zboží Uoga Uoga Čisticí gel Flow s extraktem z kdoule BIO (100 ml) - s kyselinou hyaluronovou a beta-glukany od známého výrobce Uoga Uoga - tento hit seženete s výjimečnou slevou za 499.00 Kč.Pro pleť jako ze žurnálu vypiplali v Uoga Uoga šetrný čisticí gel, který jemně, ale důkladně odstraňuje nečistoty i make-up, aniž by pleť vysušoval nebo zanechával pocit pnutí. Díky kombinaci kyseliny hyaluronové a beta-glukanů hydratuje a podporuje přirozenou obranyschopnost pleti. Kdoule pleť zklidňuje a chrání ji před vnějšími vlivy. Složení je čistě přírodní, veganské, vhodné pro každodenní péči o normální až mastnou pleť. Litevská značka Uoga Uoga vyrábí kosmetiku laděnou s přírodou, experty z laborek i profesionálními vizážisty. Je funkční a vypiplaná z darů přírody, jako jsou nerafinované oleje lisované za studena, kosmetické jíly, bylinky, lesní plody, esenciální olejíčky, bílý jantar a další rozmazlovače. Naopak v nich není ani špetka syntetických barviv, vonných látek, konzervantů nebo minerálních olejů. Prostě nic, co škodí přírodě nebo člověku. Což dosvědčuje i přísný certifikát Cosmos.

Parametry produktu Uoga Uoga Čisticí gel Flow s extraktem z kdoule BIO (100 ml) - s kyselinou hyaluronovou a beta-glukany

  • Cena: 499.00 Kč
  • Výrobce: Uoga Uoga
  • EAN: 52886899589459

Podobné produkty

Uoga Uoga Čisticí gel Flow s extraktem z kdoule BIO (100 ml) - s kyselinou hyaluronovou a beta-glukany

Další produkty od výrobce

Uoga Uoga

Uoga Uoga Čisticí gel Flow s extraktem z kdoule BIO (100 ml) - s kyselinou hyaluronovou a beta-glukany od populární značky Uoga Uoga - tento produkt posíláme po slevě za 499.00 Kč. Neustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Pro objednávku nad Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

  • Osobní odběr Praha Letňany
  • Zásilkovna: 55 Kč
  • Česká pošta - Balíkovna: 69 Kč
  • Česká pošta - Balík na poštu: 89 Kč
  • GLS: 89 Kč
  • Česká pošta - Balík do ruky: 99 Kč
  • PPL: 99 Kč
  • Liftago - expresní přeprava po Praze: 149 Kč
Platba

  • Platba v hotovosti při osobním odběru
  • Platební kartou
  • Bankovní převod
  • Dobírka: +29 Kč